PIECE KONWEKCYJNO-PAROWE

Fri-jado


Piece konwekcyjno-parowe zapewniają szybkie i zdrowe przygotowanie posiłków. Zastosowanie dużych szyb wpływa korzystnie na prezentację produktów. Wszystkie piece konwekcyjno-parowe wyposażone są w technologię korekcji gotowania, co zapewnia energooszczędny i spójny proces gotowania.

TURBO RETAIL COMBI

Turbo Retail Combi jest urządzeniem inteligentnym i prostym w obsłudze. Zapewnia to spójny cykl gotowania, operatorzy są pouczani właściwymi komendami podczas procesu. Ponadto, technologia korekcji gotowania wprowadza zmiany przy cyklach dla zmiennego obciążenia, przeciążenia, lub produktów o innej temperaturze. Mierzy on nieprawidłowości w krzywej temperatury i automatycznie poprawia cykl zapewniając energooszczędne gotowanie. W razie potrzeby,TRC może być łączony z rożnem. Połączenie rożna i pieca konwekcyjno-parowego pozwala oferować oryginalne kurczaki z rożna oraz szeroką gamę wysokiej jakości posiłków.

Fri-jado Turbo Retail Combi

MULTISSERIE DELI

Multisserie Deli to wizualna rewolucja w gotowaniu i prezentacji produktu. Dzięki zaprojektowaniu 270° szyb uzyskano efekt maksymalnego wyeksponowania produktu. Multisserie Deli przygotowuje produkt do 50% szybciej niż zwykłe piece i rożna. Doskonałe połączenie funkcji konwekcji i pary sprawia, że produkty są soczyste, równomiernie upieczone z chrupiącą skórką. Jego załadunek to aż 72 kg drobiu lub innych mięs. Multisserie jest wyjątkowo szybki, niezawodny. System automatycznego mycia działa bez interwencji operatora, wystarczy wybrać jeden z czterech programów. Zaoszczędza to czas i zmniejsza koszty pracy, sprawia, że mycie pieca to bułka z masłem!

Fri-jado Turbo Retail Combi