ROŻNA

Fri-jado Rożna


Firma Fri-jado to światowy lider w produkcji profesjonalnych rożen. Każde z nich spełnia najwyższe standardy i zawodowe wymagania. Charakteryzują się one wysoką jakością, niezawodnością oraz trwałością. Są przy tym proste w obsłudze i zapewniają wspaniałą prezentację produktów. Ich innowacyjne rozwiązania często są wzorem dla innych producentów.

TURBO GRILL

TG 110 dzięki swojej wszechstronności jest rozwiązaniem idealnym dla sklepów, delikatesów i rzeźni. Doskonale piecze kurczaki i inne mięsa a jednocześnie jest bardzo łatwy w obsłudze. Wystarczy ustawić czas, temperaturę i włączyć rożno. Grille Frijado znane są z doskonałego połączenia funkcji konwekcji i promieniowania podczerwonego. Dzięki niemu produkty są soczyste, równomiernie upieczone z chrupiącą skórką. Mycie komory ułatwia szybki demontaż części, mycie szuflady na tłuszcz ułatwia zawór. Skraca to czas mycia, zmniejsza koszty pracy i pozwala na lepszą obsługę klientów.

Fri-jado Turbo Grill


TURBO DELI MANUAL

Turbo Deli grill jest oryginalnym i bardzo sprawnym urządzeniem. Produkty przygotowane w TDR charakteryzują się: wyśmienitym smakiem, delikatnością i chrupiącą skórką oraz zachowują atrakcyjny wygląd przez kilka godzin. Wymuszony obieg powietrza w TDR wpływa na zmniejszenie zużycia energii w okresie przygotowawczym. Czas grillowania jest krótszy dlatego TDR jest najbardziej energooszczędnym z wysokowydajnych urządzeń. Podwójne szklane drzwi zapewniają atrakcyjną, wizualną ekspozycję produktów, stanowią również doskonałą izolację.

Fri-jado Turbo Deli Manual TDRSUPER TURBO GRILL INTELIGENT

Cook Correction Technology dostosowuje parametry grzewcze w zależności od stopnia załadunku urządzenia oraz temperatury surowego produktu. Mierzy on nieprawidłowości krzywej temperatury i automatycznie cykl zapewniając energooszczędne grilowanie. Zastosowanie kolorowych wyświetlaczy LCD sprawia, że obsługa STGI to przyjemność, instrukcja pomaga obsłudze potwierdzić właściwe ustawienia czasu i temperatur. W pamięci STG Intelligent przechowywane są dane czasu i temperatury każdego cyklu. Dane te można łatwo wgrać na komputer PC i przeprowadzić analizę, dzięki temu urządzenie staje się Twoim asystentem w kontroli punktów krytycznych HACCP.

Fri-jado SUPER TURBO GRILL INTELIGENTTURBO DELI ECO PROGRAMOWALNY

Turbo Deli grill jest oryginalnym i bardzo sprawnym urządzeniem. Produkty przygotowane w TDR charakteryzują się: wyśmienitym smakiem, delikatnością, chrupiącą skórką oraz zachowują atrakcyjny wygląd przez kilka godzin. Wymuszony obieg powietrza w TDR wpływa na zmniejszenie zużycia energii w okresie przygotowawczym. Czas grillowania jest krótszy dlatego TDR jest najbardziej energooszczędnym z wysokowydajnych urządzeń.

Fri-jado Turbo Deli  EcoSUPER TURBO GRILL PROGRAMMABLE

Dzięki unikalnemu połączeniu promieniowania podczerwonego, konwekcji i doskonałej izolacji STG przygotuje produkt 25% szybciej od konwencjonalnych rożen. Może zapamiętać 15 trzyetapowych programów. STG posiada doskonale izolowane drzwi z podwójną szybą która zapewnia także maksymalnie korzystną ekspozycję grillowanego produktu. Jeżeli zechcesz, po zakończeniu procesu grillowania, możesz przełączyć urządzenie STG 5 Programmable na funkcję podgrzewacza.

Fri-jado Super Turbo Grill Programmable