PREZENTACJA POSIŁKÓW

Fri-jado Prezentacja posiłków


Dla perfekcyjnej ekspozycji produktów i zapewnienia im optymalnych warunków przechowywania firma Frijado stworzyła nowoczesny i innowacyjny system lad. Jest to najbardziej wszechstronny system prezentacji różnorodnych produktów, zarówno zimnych jak i gorących. Zapewnia on wyjątkową ergonomię pracy, elastyczność i wydajność. Dostępne są modele lad samoobsługowych oraz z obsługą przez personel, z szybami prostymi lub giętymi. Lady dostępne są w szerokościach 3, 4, 5 i 7 GN.

HOT DELI

Hot Deli jest dostępny w różnych konfiguracjach. Można go dostosować do istniejących ciągów lub zaaranżować niezależne stoisko. W celu lepszej prezentacji zarówno gorących i zimnych produktów, Hot Deli można przemiennie ustawiać z Cold Deli. Hot Deli idealnie utrzymuje temperaturę produktu dzięki łagodnemu obiegowi powietrza i tym gwarantuje idealne warunki utrzymania świeżości produktu. Urządzenia do obsługi przez personel posiadają górne promienniki i czterostopniową regulację wilgotności

Fri-jado Hot Deli Hot Deli Wersja z szybą giętą.

Fri-jado Hot Deli Pdf Plik PDF

Hot Deli Wersja z szybą prostą.


COLD DELI

Cold Deli jest dostępny w różnych konfiguracjach. Można go dostosować do istniejących ciągów lub ustawić na podstawach i zaaranżować niezależne stoisko. Urządzenia posiadają własne agregaty chłodnicze i mogą być zainstalowane w dowolnym miejscu przez podłączenie do jednofazowego gniazda elektrycznego. Cold Deli idealnie utrzymuje temperaturę produktu dzięki łagodnemu obiegowi powietrza i tym gwarantuje idealne warunki utrzymania świeżości produktów.

Fri-jado Cold Deli Pdf Plik PDFSPACE SAVER

Space Saver jest doskonałym przykładem efektywnego wykorzystania powierzchni. Łącząc rożno STG 5 i samoobsługową ladę HD3 w jednym stoisku można zyskać cenną przestrzeń. Rożno STG 5 z apetycznymi kurczakami zaostrzy apetyt każdego klienta. Możliwość korzystania z lady samoobsługowej HD3 będzie dodatkowo zwiększać sprzedaż. Podwójna wydajność w jednym punkcie. Sukces gwarantowany!

Fri-jado Space Saver Pdf Plik PDFMODULAR COUNTER 100 COLD

Zaprojektuj ladę na miarę swoich potrzeb. Wybierz wersję chłodniczą, grzewczą lub neutralną, samoobsługową lub obsługiwaną przez personel. Dodaj element neutralny do innych urządzeń lub kas. Podstawę każdego elementu można wykorzystać do umieszczenia dodatkowych informacji wizualnych lub umieszczenia brandu. Można również użyć listew cenowych na ladach dla dodatkowej reklamy. Urządzenia te mogą być wkomponowane w indywidualną zabudowę stoiska lub marki.

Fri-jado Modular Counter 100 Cold Pdf Plik PDF