PIECE PIEKARNICZE

Fri-jado Piece piekarnicze


Wyrafinowany system zmiennego obiegu powietrza firmy Fri-jado zapewnia najlepsze wyniki jakości i powtarzalności wypieku wszystkich pieczyw.

BAKE BASIC

Piece Basic są zarówno proste jak i skuteczne. Posiadają one trzy lub pięć prowadnic do pieczenia o wysokości 75mm, wspaniałe halogenowe oświetlenie, automatyczne wychładzanie, czytelny wyświetlacz i zaokrąglone krawędzie komory ułatwiające czyszczenie. Piec Basic wyposażony jest w duży wentylator, który na przemian zmienia kierunek obrotów, przez co uzyskuje się optymalny przepływu powietrza w komorze. Gwarantuje to, że wszystkie produkty są upieczone równomiernie, pieczywo jest powtarzalnie doskonałe. Piec Basic Programmable może zapamiętać 25 trójstopniowych programów. Można zaprogramować czas, temperaturę i ilość pary wodnej.

Bake  Basic Pdf Plik PDF


BAKE STAR

Układ podwójnych wentylatorów Fri-Jado wyróżnia Bake Star od innych pieców. Są to dwukierunkowe wentylatory mogące pracować przy zmiennych prędkościach obrotowych zależne od etapu pieczenia, zapewnia to równomierny do perfekcji wypiek pieczywa. Odległość pomiędzy półkami może być regulowana co 25 mm. Pozwala to na wypiek różnego rodzaju produktów, od podstawowego pieczywa do różnych ciast. Bake Star I aktywnie koryguje zmiany w cyklu pieczenia, dostosowuje parametry grzewcze w zależności od stopnia załadunku urządzenia oraz temperatury surowego produktu. Korektę wykonuje automatycznie, zapobiegając wadom produktów.

Fri-jado Bake Star Pdf Plik PDF