GRAB AND GO

Fri-jado Rożna


Umieszczanie produktów spożywczych w pobliżu kas okazało się skuteczną strategią sprzedaży impulsowej. Klienci mogą wziąć smaczne, gorące, pakowane przekąski i posiłki praktycznie w dowolnym miejscu w sklepie.

CSD 180

Displayer Convenience Store 180 Hot jest idealnym rozwiązaniem dla stacji paliw, sklepów i barów szybkiej obsługi. CSD ma trzy poziomy prezentacji o szerokości 680mm, duże przeszklenie zapewnia atrakcyjną panoramę produktu. CSD nadaje się do każdego rodzaju przekąsek z mięsa, drobiu, słonych przekąsek oraz wypieków. Gorące powietrze krąży w szafie zapewniając bezpieczne warunki do przechowywania wielu różnych przekąsek. Łagodne nawilżenie możliwe jest dzięki szufladzie z wodą, która dostępna jest z przodu lub z tyłu w urządzenia.

CSD 180 Pdf Plik PDF


MULTI DECK

Samoobsługowe lady grzewcze Multi Deck dzięki innowacyjnej technologii obiegu powietrza to naprawdę urządzenia z górnej półki. Gorące powietrze wydmuchiwane z przodu półki krąży po jej powierzchni, zapewniając optymalną cyrkulację powietrza wokół gorącego produktu. Multi Deck może być łatwo instalowany w dowolnym miejscu obiektu. Duże przeszklenia gwarantują najlepsze doświetlenie każdej półki i maksymalną ekspozycję produktów. Wpływa to na wzrost sprzedaży impulsowej. Multi Deck oferowane są w wersjach o 3,4,5 poziomowych. Te dostępne są w szerokościach 35,60,100,120cm.

Fri-jado Multi Deck Wersja MD-3L

Fri-jado Multi Deck Wersja MD-4LFri-jado Multi Deck Wersja MD-5L